İçeriği Gizle / Göster

hakkImIzda

Lavantada yaşam; yüksüz, hafif, hatta çıplak ayak yürümenin yarrattığı özgürlük duygusu ve geçicede olsa sorumsuzluk hissi. Gri beyinlerden, beton duvarlardan, kuyruktan ve kaostan kaçma dürtüsü. Hayatın dönme dolap ritminin dışına çıkıp sürprizlere ve son dakikalara yer açabilme ve an'da kalabilme fırsatı. Beş duyumuzu harekete geçirme ve farkında olma becerisi. Ve en önemliside uzun uzun düş kurabilme keyfi.

Bir bardak limonata kadar serin,olgun bir kavunun içi kadar pembe ve tatlı bir tatil için sizi Lavantaya bekliyoruz. Aile işletmesi olan lavanta size evinizdeki rahatı ve konforu yaratmak,size huzur dolu günler yaşatmak için hizmet vermektedir.

Lavanta, Çıralı'da 8dönüm muhteşem bir meyve ve sebze bahçesi içinde, suit tarzında, üç adet evden oluşur. Çıralı'nın dogasıyla uyumlu, insanı evinde gibi hissettiren bir dekorasyonla hazırlandı. Perdeler ,mobilyalar, nevresimler hepsi birbirinden farklı renk ve desenlerle tasarlandı.

Çıralı'nın yerlisi bir ailenin işlettiği Lavanta, küçük ama sakin mekanları sevenlere unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor.

Çıralı, info@lavantacottage.com    /    Telefon: +90 536 275 75 01

Tüm hakları Lavanta Cottage’e aittir © 2014    /    Tasarım Ajansweb